środa, 21 marca 2012

Sprostowanie nr2.. XD

Wokół mojego nowego pomysłu pojawiło się sporo emocji i niedomówień, ale skoro część osób przynajmniej tego chce, to najpierw wyjaśnię parę spraw:P

- Myślę że mogę dać ten adres dla ludzi na 10 najlepszych miejscach, będzie wam łatwiej :D
- Tak samo jak link do mojego profilu na pasku w przykładzie, tak samo link do bloga jest tylko propozycją (choć znakomitą XD), mogę tam zrobić link np do waszych blogów:)
- Jak zauważyła Danio, można nie chcieć w ogóle paska u góry, myślę że też da się zrobić:P
- Do anonima który oskarża mnie o "reklamowanie się" przez te linki - daje linki z nawą ...profilki.com.pl nie dla tego żeby się reklamować tylko dla tego że tylko tak mogę:P Tak jak mam bloga, tak mam nazwę "profilki.com.pl" i mogę jej używać jak chcę, np oddać do dyspozycji wam:) Ale choćbym chciał, nie mogę dać wam adresu wasz-nick.pl, bo takiego po prostu nie posiadamXD
- ostatecznie nie będę dawał wam czegoś czego nie chcecie, więc leci demokratyczna sonda:D

Przy okazji - wyniki sondy dotyczącej punktów w rankingu:
Tak, ilość głosów powinna być ważniejsza niż jest 193 (48%)
Nie, ilość głosów powinna być mniej ważna niż jest 71 (17%)
Powinno zostać tak jak jest 138 (34%)
Widać że RACZEJ chcecie zwiększenia znaczenia ilości głosów, a więc od przyszłego sezonu (bo nie zmienia się reguł gry w jej trakcie:P) Zwiększę wpływ ilości głosów o 50%.. Myślę że nie wywróci to mechanizmu do góry nogami a trochę poprawi:)

10 komentarzy:

 1. co Ci ludzie tacy nie kumaci że musisz tyle razy prostować :> Większość chce taki bajer . Tylko jedna rzecz jest nie jasna, skoro taki adres może mieć tylko kilka osób to rozumiem dostanie go tylko 10 z rankingu :c ?

  OdpowiedzUsuń
 2. cóż, a może mógłbyś co tydzień lub co 2 tygodnie dodawać to kolejnym np: 3 lub 5 osobom, które to chcą ? Zresztą, jaki huk wśród tych adresów że musisz sprostować to 2 razy. O.o ludzie nie kapują xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm... Dopiero od następnego sezonu? To ja mam głosów coś powyżej 300 i nie jestem na podium a pierwsze miejsce ma jakaś panna co ma wysoką średnią po 100 głosach. To jest fair?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jezu ale mnie te anony wkurzają -,-' a po 2 juz lepiej michal :) teraz sonda powie jak kto myśli :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nw, ale ta aśka to chyba sobie dddłłłuuugggiii urlop zrobiła Xd

  OdpowiedzUsuń
 6. Kurde, ale to wkurzające, przecież ta sonda jest chora., czemu akurat musimy stosować sie do demokracji ? 10 pierwszych osób z rankingu zaznaczyło "tak" i automatycznie mój głos juz sie nie liczy -.- Zjebana strona, i żal po prostu. Nara pierdoły i jakiś stary ohydny pierdolony Mackie . Ble..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy .. może troszeczkę szacunku ? To nie ładnie tak obrażać Mackiego . Jakby nie było, to dzięki niemu nasze profilki na zapytaj są jednym słowek CUDOWNE !!!

   Usuń
 7. Anonimowy - trochę kultury, nie potrafisz inaczej? Wyjdź i najlepiej nie wracaj, bo nikt nie ma przyjemności dyskutowania z takimi ludźmi. Dlaczego demokratyczna metoda? Bo dzięki niej łatwiej zauważyć czego chce WIĘKSZOŚĆ, raczej trudno sprostać oczekiwaniom każdego po kolei, chociaż i tu jak sądzę Mackie stara się coś zrobić (po to istnieją np. zamówienia, inne strony z tego co wiem nie prowadzą takich rzeczy, bo im się nie chce). Twój głos, pewnie oddany na "nie", też jest istotny, ale póki co jest w mniejszości. Gdy ranking się skończy - okaże się czego ludzie chcą.

  I macie niektórzy rację - Mackie jest głupi, głupi dlatego, że w ogóle chce mu się z niektórymi z was pracować. I nie chodzi o krytykę, ona jest istotna, przydatna, to w końcu też opinia odbiorców. Ale krytyka, w której co drugie słowo to wulgaryzm, krytyka której autor stoi na stanowisku "nie bo nie" bez podania argumentów według mnie nie powinna być brana pod uwagę. Szkoda, że Mackie się z tym nie zgadza, miałby zdecydowanie mniej pracy.

  Gremlinna.

  OdpowiedzUsuń
 8. chcialabym zamówic tła z lady gaga proszę ! super blog :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym zauważyć, że ogólnie nakłaniasz użytkowników do spamowania w pytaniach. Wystarczy tylko popatrzeć na pytania będących na pierwszych miejscach: "Ocenisz mój profilek?","Pooomożesz?" -to tylko przykłady! Ogólnie pomysł i inicjatywa dobra, ale mógłbyś chociaż zabronić spamowania w pytaniach. Przepraszam za kłopot, ale strasznie mnie to irytuję.Pozdrawiam!
  C_Z

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!
- Jeżeli coś Ci nie działa - napisz JAKIE SĄ OBJAWY, podaj ADRES PROFILU i Twoją PRZEGLĄDARKĘ:P
- Zamówienia na dodatki tylko w dziale "ZAMÓWIENIA"
- NIE odpowiadam nikomu na jego mailu, jego gg czy jego zapytaju, tylko odpowiadam na wasz komentarz:P