niedziela, 2 lutego 2014

Mała informacja..

Niestety, w tym tygodniu nie będzie nowego dodatku - chociaż myślałem że się wyrobię, to jednak zaczyna się za chwilę sesja i trzeba się uczyć, niestety :P Dla tego coś nowego pojawi się tu najwcześniej za tydzień.. Ale mam za to sporo pomysłów, a po sesji będę miał sporo czasu.. więc przewiduję masę fajnych rzeczy :D

Btw - zdołałem przywrócić do życia opcję "na bloga" na nowych profilkach (blogspot coś z nią zamieszał), a tu na blogu - co akurat miałem pod ręką to naprawiłem, jesli wam coś nie działa to piszcie :P

15 komentarzy:

 1. 1 kom! Muahahahha
  Ejjj a jaki to będzie dodatek?
  Oby skórki! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. @Grzegorz Ferenz: skorki? pierwsze slysze, co by to mialo byc? :P

  OdpowiedzUsuń
 3. @Konwalia551: szczerze mówiąc, to widząc ostatnie niejasne poczynania wladz zapytaja, nie wiem czy jest sens inwestowac czas w cos tylko na ten portal..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. klubów jakoś jak nie ruszali tak nie ruszają tylko jest nowa opcja z ustawieniem awatara klubu i wyłączenia dodawania komentarzy w klubie

   Usuń
 4. Nie działa mi pyłek do myszki. O co chodzi? Czy to przez to, że nie mam zwykłej myszki, tylko ,,unikatowy[zrobiony]" kursor?
  Link do bloga:
  gracias-por-todos-los-dias.blogspot.com
  Jeśli chcesz kod, to jest na samym dole [ czarne literki].
  Właśnie jest sam kod. Masz może GG? Jeśli tak napisz mi numer, a jakoś się zgadamy.
  Nazywam się Marthina [jak na blogach]
  PS. Dlaczego profilki są na zbliżeniu, a nie jak na innych blogach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam teraz czasu na dogłębne badania - jutro egzamin :D Ale na pewno to nie przez kursor.. może to dla tego, że masz 2 kody pykłów? usuń 1 i może zadziała :)

   Usuń
  2. A co do zbliżenia - oddal kółkiem myszy + ctrl :P

   Usuń
  3. Nie, mam tylko 1. Dobra nie ważne

   Usuń
  4. kod się ogólnie rozpada >> np. 3xff#f00f5fxhx#fb377cxhx#ee538axhx#f887afxhx#fe6299xhx#f075a0xhx#e93f7bxhx#f37ca6xhx#e679a0xhx#e7407bxhx#bc1550xhx#7d0d34xhx#f00f5fxhx#cb1052xhx#a72050xhx#9e0a3exhx#f86398xff5xff♥xfxxfx❤xfxxfx♪xfxxfx♫xff18xff142xff80xff3xff7xff200xff2

   poza tym nie estetycznie wygląda to, że pole z postami wcześnie się kończy a lewa nawigacja taka długa i te wystające obrazki poza pole.

   A komunikat blokady wyświetla się jako zwykły tekst.
   ,,Kopiowanie nic Ci nie da. W końcu odkryją, że to nie Twoje autorstwo, a Tobie nic to nie da" a sam komunikat tekstu nie wyświetla

   Usuń
 5. MACKIE prosze moglbys zrobic dodatek ze sie wchodzi na bloga leci krotki filmik po czym sie zamyka i jest normalna stronka ?
  PROSZE TO BARDZO WAZNE
  WIELE OSOB PYTALO O TEN DODATEK
  BEDE WDZIECZNY

  OdpowiedzUsuń
 6. Napiszesz jeszcze kiedyś Mackie??? :c Długo nie piszesz! Tydzień od 2 lutego już dawno minął!

  OdpowiedzUsuń
 7. Mackie co mam zrobić?! Blogger mi nie działa. Wyskakuje to: To połączenie jest niezaufane

  Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego połączenia z serwerem accounts.google.com, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.

  Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.
  Co teraz zrobić?

  Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować.
  Zabierz mnie stąd! (przycisk)
  Szczegóły techniczne:
  accounts.google.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy utracił ważność. Ten certyfikat nie będzie ważny do 2014-01-29 14:29. Aktualny czas: 2007-09-19 18:20. (Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate)

  Zuza

  OdpowiedzUsuń
 8. @Anonim: ojjj koncze duzy dodatek, na dniach bedzie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. @Anonim: a wchodziasz przez http czy https? :)

  OdpowiedzUsuń

UWAGA!
- Jeżeli coś Ci nie działa - napisz JAKIE SĄ OBJAWY, podaj ADRES PROFILU i Twoją PRZEGLĄDARKĘ:P
- Zamówienia na dodatki tylko w dziale "ZAMÓWIENIA"
- NIE odpowiadam nikomu na jego mailu, jego gg czy jego zapytaju, tylko odpowiadam na wasz komentarz:P